Спрощене розмитнення «євроблях» працює лише до 10 листопада, українці вже встигли оформити 60 тис. авто та сплатити 2 млрд грн податків

Державна митна служби України нагадала, що скористатися спрощеним митним оформлення та оподаткуванням авто “на єврономерах” згідно із законами України №1402-ІХ та №1403-ІХ можна до 10 листопада 2021 р..

Спрощене розмитнення «євроблях» працює лише до 10 листопада, українці вже встигли оформити 60 тис. авто та сплатити 2 млрд грн податків

Державна митна служби України нагадала, що скористатися спрощеним митним оформлення та оподаткуванням авто “на єврономерах” згідно із законами України №1402-ІХ та №1403-ІХ можна до 10 листопада 2021 року.

Проте учасники бойових дій, які перебувають безпосередньо на території Операції Об’єднаних сил (ООС) більш як 90 днів з дня набрання чинності законів (з 15 травня 2021 року), можуть скористатися цими спрощеннями до 08 лютого 2022.

На 25 жовтня, згідно із зазначеними законами вже оформлено майже 60 тис. автівок “на єврономерах”. До бюджету на цей день вже сплачено суму понад 2 млрд грн. Для порівняння — за 100 днів з дня введення спрощеного розмитнення в Україні було оформлено майже 40 тис. «євроблях» та сплачено до бюджету 1,4 млрд грн.

Зазначимо, що спрощення стосується легкових автомобілів (код УКТ ЗЕД 8703) та автівок для перевезення вантажів (код УКТ ЗЕД 8704), загальною вагою до 3,5 тон, які були ввезені в Україну в режимі тимчасового ввезення або транзиту і станом на 31 грудня 2020 року перебували в Україні; з року випуску яких минуло 5 і більше років. Такі транспортні засоби тимчасово звільняються від сплати ввізного мита.

Відтак, власники мають сплатити акцизний податок (сума коефіцієнтів за формулою: вік авто + тип двигуна + об’єму двигуна) та ПДВ – 20%; від суми акцизного податку. З більш детальною інформацією щодо деяких положень та алгоритму виконання громадянами зазначених законів можна ознайомитися за наступним посиланням.

Джерело: Державна Митна Служби України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Следующая запись

Илон Маск думает открыть универ TITS — «с эпическим мерчем»

Пт Окт 29 , 2021
Сооснователь Tesla и богатейший человек в современной истории Илон Маск обдумывает свой следующий проект — TITS. И это вовсе не то, о чем можно подумать, а Texas Institute of Technology & Science, нов..