Мінінфраструктури: В Україні вже 3244 зарядні станції для електромобілів від 6 провайдерів та 15 операторів (це чотири авто на одну точку зарядки)

Експерт із транспортних інновацій з Міністерства інфраструктури Марина Китіна підрахувала зарядні станції для електромобілів в Україні. Їй вдалося отримати дані не тільки про кількість зарядок, але й ..

Експерт із транспортних інновацій з Міністерства інфраструктури Марина Китіна підрахувала зарядні станції для електромобілів в Україні. Їй вдалося отримати дані не тільки про кількість зарядок, але й про їх тип та швидкість майже у кожного з провайдерів та операторів послуг. Отже, станом на 1 листопада 2021 року в Україні налічується: 6 eMSP — компаній-провайдерів електромобільних […]

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Следующая запись

Сотрудница Apple, требовавшая справедливой оплаты труда и борьбы с домогательствами, достигла мирового соглашения и покинет компанию

Чт Ноя 18 , 2021
Сотрудница Apple, требовавшая справедливой оплаты труда и борьбы с домогательствами, достигла мирового соглашения и покинет компанию Несколько ме..