Apple Music з’явився на PlayStation 5 — зокрема і в Україні

27 жовтня Apple Music з’явився на ігрових консолях PS5 у 69 країнах, зокрема і в Україні. Офіційний застосунок популярного потокового музичного сервісу Apple Music вже можна завантажити в онлайн-магаз..

Apple Music з’явився на PlayStation 5 — зокрема і в Україні

27 жовтня Apple Music з’явився на ігрових консолях PS5 у 69 країнах, зокрема і в Україні. Офіційний застосунок популярного потокового музичного сервісу Apple Music вже можна завантажити в онлайн-магазині PS Store.

Українські передплатники Apple Music, які мають PS5, відтепер зможуть користуватись усіма можливостями музичного сервісу прямо зі своєї консолі.

Apple Music з'явився на PlayStation 5 — зокрема і в Україні

З точки зору функціональних можливостей застосунок Apple Music для PS5 нічим не поступається клієнтам на інших платформах. Він з’явиться у вкладці медіа, та дозволить керувати музикою та можливостями іншими сервісу прямо з гри. Також користувачі Apple Music на PS5 в Україні зможуть отримувати персональні рекомендації з понад 90 мільйонів композицій, що є на сервісі.

Залишається згадати, що Apple Music — не єдиний стрімінговий сервіс, який офіційно доступний на консолях Sony в Україні. У березні на PlayStation прийшов Spotify, причому одразу на PS4 та PS5.

Spotify в Україні — відтепер і на PS4 та PS5

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Следующая запись

Samsung получила рекордную квартальную выручку

Чт Окт 28 , 2021
Samsung получила рекордную квартальную выручку 28.10.2021, 08:54 Samsung Компания Samsung Electronics озвучила финансовые результаты за третий квартал 2021 года, он стал для нее рекордным. Выручка ко..