пошук, категорії та ін. показати ▼

Блоги Друзі

Якщо Ви бажаєте долучитись до даного списку, то напишіть посилання на нас у вас на сайті чи блозі, і повідомте про це, ми одразу із радістю долучимо вас до списку друзів. Коди посилань можна взяти тут.

Для швидкого контакту можете скористатись формою нижче.

Щедрі друзі

  1. AllureInn — Готельно-ресторанний комплекс AllureInn — Готельно-ресторанний комплекс 5 wmz
  2. статуси українською мовою Українські статуси — мегаархів статусів та іншої інформації для соціальних мереж українською мовою! 1 wmz
  3. ...
  4. ...
  5. ...
  6. ...
  7. ...
  8. ...
  9. ...
  10. ...

Примітка: Щедрі друзі – спеціально виділене місце, для щедрих людей. Місце платне. Взамін на разову грошову допомогу Ви можете назавжди отримати повноцінне зворотнє посилання на свій проект. Максимальне число спонсорів - 10. Позиція кожного з них визначається величиною внеску - найдорожча посилання на першому місці, дешева - на останньому. Для того щоб зайняти місце в списку ви пишіть через сторінку контакту або через формою нижче (інформація не публікується), де вказуєте: тему "Щедрість", а також посилання на сайт, анкор посилання (до 5-6 слів), title і посилання на картинку. Після цього переводите бажану суму на доларовий гаманець в системі Webmoney і отримуєте повноцінне посилання на свій проект.

Зверніть увагу: місць у списку обмежене число, тому щоб потрапити в нього вимагається перерахувати суму (кратну 1 WMZ) більше вартості кожної з посилань! При надходженні внеску, рівного однієї з існуючих посилань, він розміщується за нею.

Гарантії: Дана сторінка буде існувати поки функціонує блог, посилання на неї розташовується в правому меню сайту. Якщо у вас виникли якісь запитання по принципам і механізмам роботи щедрих внесків - звертайтеся через форму контакту.

Друзі
UA TOP Bloggers