is_реклам:

пошук, категорії та ін. показати ▼

Aptis — іспит на рівень англійської мови

Aptis — іспит на рівень англійської мови
автор опубліковано

Aptis — це іспит від BritishCouncil на знання англійської мови, термін дії якого необмежений, ціна — 1500 гривень. Його рідний брат IELTS — це іспит для еміграції, навчання та роботи в закордонних закладах, він діє протягом двох років з дня здачі тесту, ціна — 3500 гривень. Також широко розповсюджені такі тести як TOEFL та Cambridge ESOL. Всі вони дозволяють оцінити рівень знань англійської мови за CEFR і визнаються в усьому світі.

cefr

CEFR — загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти для вивчення, викладання та оцінювання. Шкала складається з 3 основних рівнів знання мови: A, B та C — вони також називаються, відповідно, Basic user (базовий, ви починаєте розуміти), Independent user (незалежний, ви починаєте доносити практично будь-яку думку), Proficient user (вільний, ви наближаєтесь до носіїв мови). Кожен з цих рівнів розбивається ще на два, які вже позначаються A1, A2, B1, B2, C1, C2.

Aptis перевіряє граматику, словниковий запас, а також мовні навички (усне мовлення, письмо, читання, аудіювання). Тобто повний варіант тесту складається з п'яти частин:

 • Core (Grammar & Vocabulary),
 • Speaking,
 • Reading,
 • Listening,
 • Writing.

Тест починається з простих завдань, які згодом по мірі виконання стають більш складними. Рівень знань кожного розділу тесту оцінюється за шкалою A1, A2, B1, B2, C. Також у підсумку одержується загальний рівень мови.

Співавтори isBlog здавали тест 31 травня 2016 року без підготовки з метою оцінити свої знання. Рік анлійської мови в Україні та вимоги на роботі тільки сприяли цьому. Іспит був дуже напружений і тривав 4 години, він був повністю автоматизований, навіть розмовляли на Speaking секції з комп'ютером. Англійська мова не була для нас складною, оскільки володіємо не однією мовою програмування. Тест здали успішно, результатами B2 та С дуже задоволені. Сертифікати отримали через два тижні після здачі, їхні скан-копії можна переглянути нижче, клікнувши на малюнках.

aptis_ik

aptis_ok

 

схоже за тегами

Коментарів 4

 1. Огого какой хороший результат, поздравляю!!!

 2. Дякую за корисну інформацію, якщо є можливість, дайте, будь ласка, відповідь на наступні кілька запитань:

  1. Я правильно розумію, що цей тест неможливо скласти індивідуально, як наприклад IELTS? Потрібно, щоб установа уклала угоду з Британською радою, яка потім надає цей інструментарій установі, а потім що? Як все відбувається?

  2. Хто і як видає сертифікат?

  3. Чи складний тест порівняно з IELTS чи CAE?

  4. Як розшифровується назва?

  Дякую.

 3. Іспит 4 години? Думаю це знущання)

  • dnister.lark пише:

   Іспит відбувається настільки динамічно що цього часу впритик

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers