is_реклам:

пошук, категорії та ін. показати ▼

Все було CrossHill!

Все було CrossHill!
автор опубліковано

22 травня 2016 року в чарівному центрі Чернівців вдруге відбувся напівмарафон CROSSHILL. CROSSHILL це сучасний running по справжніх австрійських вулицях дев’ятнадцятого століття.

Площами, парками та центральними вулицями бігли 1500 учасників з усього світу. Переможці півмарафону (на дистанціях 21.0975, 10, та 5 км) отримали грошові призи та цінні подарунки. Цього року команда isBlog, незважаючи на абсолютну відсутність підготовки до спортивних змагань, сказала бігу ТАК і взяла участь в перегонах. Зваживши свої сили, ми обрали дистанцію "Благодійний забіг 2 км". Оскільки ми потрапили в першу сотню зареєстрованих, то отримали в подарунок ще й брендовані футболки учасників півмарафону.

crosshill_isblog-start

Прагнення до саморозвитку та самовдосконалення це те що рухає світ. CROSSHILL кидав нам виклик "ЗМОЖЕШ!", і, знаєте, ми змогли :)

crosshill isBlog do

Досягнувши фінішу, ми отримали сертифікати. А наш друг Борисов Артем, між іншим, теж програміст і випускник кафедри прикладної математики, отримав медаль, подолавши дистанцію в 5 км.

crosshill isBlog with Artem

Наступного року співавтори isBlog зобов’язуються подолати більшу дистанцію і з кращим результатом. Також є ідея влаштувати командний забіг isBlog, тому постійних наших читачів-любителів та коментаторів-критиків запрошуємо бігти з нами. З нас — футболка isBlog, з вас — лише бажання бігти, можливо там, де ви ніколи не бігли.

Змінюйте себе, змінюйте світ, досягайте цілей, досягайте фінішу!

схоже за тегами

Коментарів 2

  1. не перестаешь меня вдохновлять!! Ребята, в след. году я с вами!!

  2. Tina пише: Відповіcти

    Пропоную поставити на наступний рік ціль для читачів isBlog – подолати 22 км) Один раннер уже є ) Старанно готуватимусь)

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers