is_реклам:

пошук, категорії та ін. показати ▼

Як намалювати апельсин

Як намалювати апельсин
автор опубліковано

З цього уроку починається серія прикладів про те, як можна самостійно малювати фрукти у графічному редакторі Photoshop. Серія буде складатись із трьох уроків, в результаті буде розглянуто малювання апельсину, банану та винограду.

Отже беремось до роботи. Першим ми намалюємо апельсин.

Крок 1. Нам необхідно зробити основу для майбутнього фрукту. Для цього створюємо новий документ з наступними параметрами: розміри 600px x 400px (72 dpi) колір фону — білий.

Крок 2. Створюємо новий шар, і з допомогою інструменту Овальна область (Elliptical Marquee Tool) виділяємо коло (наприклад: 300рх х 300рх; для того, щоб виділення проводити від центру, треба утримувати натиснутою клавішу CTRL), а потім заливаємо його оранжевим кольором (наприкл: #ec6b10), також можна задати розсіювання 1-2px, або в фіналі розмити трішки краї фрукту, щоб він так гостро не вирізнявся із загального плану:

Крок 3. Додамо до даного шару трішки шуму Фільтр > Шум > Додати шум (Filter > Noise > Add Noise). За допомогою цього фільтру ми зробимо деяку текстуру, яка буде основою для наступного кроку:

Крок 4. Далі, заходимо в меню Фільтр >Галерея фільтрів > Імітація > Целофанова упаковка (Filter > Filter Gallery > Artistic > Plastic Wrap) і застосовуємо наступні значення:

Крок 5. Двічі клікаємо по шару в плаваючій палітрі Шари, щоб з'явилось вікно Стилі шару (Layer Styles). Корегуємо введені у Вас значення, щоб були відповідними до наступних:

Тоді отриманий результат буде схожим до

Крок 6. Створюємо новий шар. Вибераємо інструмент Пензель (Paint Brush Tool), в його налаштуваннях встановлюємо пензель 'star', розмір 70рх, колір #603400. Не переміщуючи пензель клікаємо 3-4 рази, щоб отримати красиву темну зірку:

Крок 7. Трансформуємо зірочку за допомогю опції Деформація (Warp Mode), для цього переходимо Редагування > Трансформація > Деформація (Edit > Transform > Warp) і далі, деформуємо зірку, поки не отримається бажаний "апельсиновий пуп'янок":

Для додавання деяких деталей, використовуйте інструмент Освітлювач і Затемнювач (Dodge and Burn Tools) для створення світлотіней. Наприклад:

Чекаємо Вас в наступних уроках. Буде приємно побачити в коментарях результати ваших робіт, для цього Ви можете використати наступну конструкцію в тексті коментаря <img src='url_to_picture' /> але попередньо замінивши url_to_picture на адрес розміщення вашої картинки в мережі інтернет.

Автор ідеї: Stephen Petrany, переклад, виконання уроку і скріншоти: isBlog.

схоже за тегами

Коментарів 9

 1. Яна пише: Відповіcти

  Кльовий апельсинчик вийшов) Урок сподобався…

 2. Алєксєва Олександра пише: Відповіcти

  МІй апельсин)

  http://vk.com/album-47465676_195266601

 3. перша спроба

 4. Вероніка Сафронюк пише: Відповіcти

  мої фруктики)) ніби дитина 1 класу малювала)
  дякую за чудовий досвід)

 5. Настя Шуваєва пише: Відповіcти

  Отакий апельсин у мене)

 6. Алєксєва Олександра пише: Відповіcти


  http://vk.com/photo-47465676_331018791

 7. Валерія Степаненко пише: Відповіcти


  http://vk.com/photo-47465676_331018854

 8. Настя Рябоконь пише: Відповіcти


  http://vk.com/photo-47465676_331018900

 9. nasteahutu пише: Відповіcти

  дуже гарно

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers