is_реклам:

пошук, категорії та ін. показати ▼

Як намалювати банан

Як намалювати банан
автор опубліковано

На попередньому уроці ми навчились малювати апельсин. В цьому навчимось малювати банан. Отже:

Крок 1 Нам необхідно зробити основу для майбутнього фрукту. Для цього створюємо новий документ з наступними параметрами: розміри 900px x 600px (72 dpi) колір фону — білий.

Крок 2 Створюємо новий шар, і з допомогою інструменту Прямокутна область (Rectangular Marquee Tool) зробимо прямокутник (наприклад: 455рх х 135рх), а потім залиємо його жовтим кольором (наприклад: #E0B217)

Крок 3 Іще раз створюємо новий шар. Зробимо новий прямокутник як на картинці нижче і залиємо його чорним кольором.

Крок 4 Далі, йдемо Фільтр > Рендеринг > Волокна (Filter > Render > Fibers), а потім застосовуємо наступні значення (не забудьте встановити білий та чорній колір в якості кольорових відтінків переднього і заднього планів):

Результат буде схожим до наступного:

Крок 5 Повертаємо чорний прямокутник на 90 градусів, і застосовуємо до нього трансформацію (Ctrl + T) у відповідності із розмірами жовтого прямокутника. Змінюємо режим накладання для шару із текстурою на Умножение (Multiply).

Крок 6 Утримуючи клавішу Alt, клікаємо між шаром з текстурою волокна і жовтим прямокутником, щоб перетворити шар з текстурою в обтравочну маску. Зменьшуємо непрозорість шару з текстурою до порядку 5-6%.

Крок 7 Виділяємо обидва шари, а потім обд’єднуємо їх разом (Ctrl + E). З допомогою деформації (Warp Mode), надаємо жовтому прямкутнику форму банана, для цього ідемо Редактирование > Трансформация > Деформация (Edit > Transform > Warp):

Крок 8 Допрацюємо форму з допомогою опції деформація (Warp Mode), на кінці банана по мірі необхідності, для цього виділяємо необхідно область і дотримуємось інструкцій із попереднього кроку. Також, з допомогою інструменту Ластик (Eraser tool), можна надати необхіді грані:

Крок 9 З допомогою інструментів Осветлитель і Затемнитель(Dodge and Burn Tools), створюємо світлотіні на нашому банані. Сфокусуємось на кінцях банана, вони зазвичай набагато темніші.

Крок 10 Створюємо новий шар. Вибераємо інструмент Овальная область(Elliptical Marquee Tool), щоб створити овальну область. Заповнюємо створену область білим кольором. Впевнюємось, що білий овал закриває трохи меньше половини поверхні банана, детальніше на скріншоті нижче:

Крок 11 Робимо із даного шару обтравочну маску для шару з бананом (Alt+клік між двома шарами на палітрі шарів). Також, змінюємо режим накладання для даного шару на Осветление (Screen), а також зменшуємо непрозорість шару до 10-20%.

Крок 12 За необхідності, Ви можете застосувати розмиття або інструмент Палец (smudge) до кроми овалу, щоб зробити її більш реалістичною. Також, для деталізації, Ви можете добавити до зображення банана відтінки зеленого кольору (створіть новий шар, з допомогою пензля блідно-зеленого кольору, додайте штрихів до поверхні банану. Не забудьте перетворити даний шар в обтравочну маску і поміняти режим накладання на Цветность (color). А потім, застосуйте Размытие по Гауссу (Gaussian Blur), щоб пом’ягшити колір).

Результат Ось який банан ми отримаємо в результаті:

Автор ідеї: Stephen Petrany, переклад, виконання уроку і скріншоти: isBlog.

схоже за тегами

Коментарів 7

 1. Саша пише: Відповіcти

  крутий урок)

 2. Настя Шуваєва пише: Відповіcти

  ось що вийшло!

 3. Вероніка Сафронюк пише: Відповіcти

  бананчик

 4. Алєксєва Олександра пише: Відповіcти


  http://vk.com/photo-47465676_331018793

 5. Валерія Степаненко пише: Відповіcти


  http://vk.com/photo-47465676_331018855

 6. Настя Рябоконь пише: Відповіcти


  http://vk.com/photo-47465676_331018901

 7. https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/p526x296/10352343_395390033934629_3232880347644705986_n.jpg

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers