пошук, категорії та ін. показати ▼

Tomorrowland: “without love, no madness”

Tomorrowland: “without love, no madness”
автор опубліковано

У бельгійському містечку Бум щорічно проводиться грандіозний, по своєму замислу та організованості, Міжнародний фестиваль електронної музики Tomorrowland. Історія цього дійства починається із 2005, коли 10 тис. осіб зібралися всього лиш на один фестивальний день. Успіх події був настільки шалений, що в 2007 організатори збільшили його тривалість, а також територію. Кожного року цифра відвідувачів фестивалю збільшується практично в два рази.

Воістину, фестиваль планетарного масштабу Tomorrowland, об'єднав в одному просторі і часі всіх... Всіх кращих світових виконавців електронної музики, показавши тим самим нам приклад Єдності (що й пропагується організаторами), а не конкуренції між ними. І що з цього вийшло? — Переповнене драйвом, святкування кожної миті протягом трьох днів, яке змушує танцювати кожну клітинку тіла. Під гаслом "today is a gift" всі присутні випромінюють радість, щастя та вибір свободи, виражаючи вдячність словами: "O my God!" , "It's so amazing!" , "Madness!", тощо.

А тепер уявіть, скільки енергії позитиву та любові випромінюється в світ 180 тисячами щасливчиків, які потрапили туди, а також мільйони людей по всьому світу, спостерігають за фестивалем онлайн.

Чарівні декорації з квітами і метеликами, спецефекти, салюти, костюмовані шоу, 180 000 пар рук, піднятих до неба, якісний звук, 17 сцен, світові хіти - все це створює грандіозну атмосферу непередбачуваної фантастичної казки, яка залишиться в серці кожного .

2013 року в черзі за квитками стояло 2 мільйони людей, а вдалося потрапити туди тільки 180 тис. щасливчикам. У цьому ж році організатори зробили фестиваль двічі (кожен по три дні), враховуючи масштабність події, але всерівно було дуже складно купити квитки.

В 2014 році фестиваль приготував унікальний арт-об'єкт, у створенні якого міг прийняти участь кожен, тому із легкістю можна уявити, який духовний посил він несе. Оскільки на фестиваль з'їжджаються десятки тисяч людей з усього світу, то Arne Quinze запропонував організаторам спорудити щось таке, де можна прочитати послання, повідомлення або (не)звичайні тексти самих звичайних відвідувачів, яких тепер називають "People of Tomorrow". Це ті люди, для яких немає кордонів, які єдині поза політичних переконань, релігій, яких об'єднує сила музики. Залишити свої слова на об'єкті можна було, завдяки спеціальному сайту, названим на честь публіки. Спорудження схоже на міст , побудували в 450 метрів в довжину і 30 метрів у висоту. Місцем споруди послужив парк "Provincial Domein De Schorre of Boom", де і проходить сам фестиваль.

Arne Quinze відомий, завдяки своїм кампаніям, спрямованим на соціалізацію людей між собою в міському середовищі через мистецтво. Своїми об'єктами він хоче створити міста, які б перетворилися з сірих бетонних джунглів в красиві місця, в яких приємно проводити час з іншими людьми. І цей об'єкт в Бельгії послужить відмінним місцем проведенням свого часу багатьох людей (а заодно розвантажить переповнені танцплощадки фестивалю).

Торік, один із навідоміших діджеїв світу David Guetta в прямому ефірі , під час свого виступу заявив на весь світ про Єдность всіх народів і націй (організатори нарахували більше піднятих прапорів, ніж на останніх Олімпійських іграх), про становлення миру на землі і початок нової історії людства в любові, радості та творчості. А тепер гарненько поміркуйте про те, що такий вибір життя пропагується зірками світового масштабу, і підтримується половиною людства, то це в дійсності великі зміни в свідомості людей, що дуже сильно радує, оскільки кожен творить реальність своїм вибором всередині, а вибирає самі вже розумієте ЩО!

Це дійсно Перемога! Перемога над сірістю побутового життя! Хай буде вона з нами завжди і розширяється, змінюючи реальність на чарівну казку і свято кожного дня! Адже, як відомо, думки, почуття і емоції створюють реальність, так нехай же вони будуть якісні!

Зацікавились фестевалем? Ось більше інформації на офіційному сайті

схоже за тегами

Коментарів 4

  1. Схоже на те, що TomorrowLand це Бельгійський Kazantip, чи це не так?

  2. Марина пише: Відповіcти

    Дякую

  3. Саша пише: Відповіcти

    Дякую)

  4. Марина пише: Відповіcти

    Чудово!

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers