is_реклам:

пошук, категорії та ін. показати ▼

Візитівка програміста

Візитівка програміста
автор опубліковано

Сьогодні візитні картки настільки поширені, що в деяких країнах вони передаються без будь-яких формальностей і виступають в якості не більш ніж міжнародно визнаного способу обміну контактною інформацією. В інших країнах, особливо в Азії, до візиток ставляться з особливою пошаною і повагою. Обмін візитними картками має свій етикет, або навіть ритуал, відступ від якого вважається серйозним правопорушенням.

Наближені до сучасних візитні картки використовувалися у Франції в середині XVII століття за час правління Людовика XIV (із 1643 по 1715 рр.). Витончена розкіш двору «короля-сонця» ввела в етикет картки для візиту – карт де Visite. Візитна картка з'явилася у XV столітті в Китаї, де також винайшли папір.

У дев’ятнадцятому столітті візитка мала величезне значення в житті кожного представника верхнього і середнього класу. У кожному будинку був срібний піднос, який знаходився у коридорі на столі, поряд завжди лежали блокнот і олівець. Візитки, зібрані на підносі були свого роду взаємним запрошенням від тих, хто відвідав даний будинок.

Головна властивість візитки – її показовість, так і не втратила своєї значимості протягом століть. Все більше з’являється попит, зростають вимоги замовників. Візитка стає невід’ємною частиною поліграфічної індустрії.

На сьогоднішній день, не дивлячись на технологічний розвиток і високу ін

форматизацію сучасного суспільства, візитка залишається найбільш поширеним і зручним способом повідомляти необхідну про себе інформацію.

Звичайно, програмування — унікальна галузь знань, а представники цієї професії завжди цікаві люди з нелінійною логікою і нестандартним способом мислення. Відповідно, варто очікувати від них особливих цікавинок при проектуванні візитних карток. Адже, програмістам важливо передати не тільки свої контактні дані, а й весь спектр своїх знань і можливостей. Як вкласти 100 рядків коду, 100 назв технологій, 100 думок на картку розміром 9 на 5 см? Як змусити майбутнього замовника зателефонувати саме Вам? Як проявляють себе програмісти з допомогою візитівок дивіться далі.

схоже за тегами

Коментарів 3

  1. Volari пише: Відповіcти

    оригінальненько) з гуглом сподобалось)

  2. Anneke пише: Відповіcти

    эти интересные визитки как луч добра в сложном мире программистов)

  3. Олександр пише: Відповіcти

    “Програмист, маг и волшебник” – це дуже порадувало :)

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers