is_реклам:

пошук, категорії та ін. показати ▼

штамп краси в Фотошоп

штамп краси в Фотошоп
автор опубліковано

Інструмент Штамп або Clone Stamp Tool відноситься до тих інструментів програми Photoshop, які найчастіше використовуються при ретуші фотографій. Тобто, познайомившись з Clone Stamp, Ви матимете вигляд кіно-зірки на кожному фото у соціальних мережах. Штамп дозволяє коригувати ділянки зображення, копіюючи поверх них пікселі з обраного джерела.

Все, що Вам знадобиться, – програма Photoshop та краплина натхнення. Ось детальна інструкція.

Для роботи з інструментом Clone Stamp увімкніть його, натиснувши клавішу S або по іконці інструменту в палітрі інструментів (виглядає так, як і називається).

Наведіть покажчик курсору на фрагмент фотографії, який послужить джерелом для копіювання пікселів (наприклад, ділянка обличчя з гарною шкірою без плям, пігментів, вугрів), і клацніть лівою кнопкою мишки, натиснувши при цьому на клавішу Alt. Таким чином ми обрали джерело – пікселі, які виступатимуть пудрою чи тональним кремом для проблемних частинок шкіри обличчя, від яких, м’яко кажучи, Ви не в захваті.

Далі перемістіть покажчик курсору на ділянку картинки, поверх якого вам потрібно накласти скопійовані пікселі, і клацніть лівою кнопкою мишки. Якщо вам потрібно скопіювати велику ділянку зображення, затисніть ліву кнопку миші і малюйте штампом як звичайною кистю. Хрестик, що переміщається по фотографії, буде вказувати, з якою саме області копіюються пікселі.

Розмір кисті інструменту штамп можна налаштовувати тим же способом, що і розмір будь-якої іншої кисті (пригодиться для надання об’єму волоссю чи збільшення кількості квітів на фото, Ваша уява обов’язково підкаже ще й інші варіанти застосування штампу). Клацніть по стрілці в панелі Brush під головним меню і відрегулюйте параметри Master Diameter і Hardness. Величина першого параметра визначає діаметр штампа, яким ви працюєте, а другий параметр регулює жорсткість країв кисті. Виставивши величину параметра Hardness на максимум, ви отримаєте відбиток з чіткими краями. При невеликому значенні цього параметра відбитки кисті будуть розтушовані по краях.

Інструменту Clone Stamp можна надати будь-яку форму. Для цього виберіть форму кисті зі списку в панелі Brush або на вкладці Brush Tip Shape палітри Brushes. Звичайно, навряд чи варто використовувати кисті у формі квітки або старої плівки для виправлення дефектів шкіри на знімку, розумніше для цього скористатися звичайною круглою кистю. Але життя – річ непередбачувана, тому краще бути на крок попереду і ознайомитися із палітрою Brushes, яка надає можливість вибору форми кисті для нашого інструменту.

Список Mode дозволяє налаштувати режим накладення скопійованих пікселів. Налаштування Opacity дає можливість відрегулювати непрозорість відбитка, а параметр Flow — його інтенсивність. При ретушуванні портретів цим параметром присвоюють значення близько двадцяти п’яти-тридцяти відсотків для того щоб зберегти текстуру редагованого зображення.

За замовчуванням Clone Stamp копіює пікселі тільки з активного шару. Якщо у відкритому документі більше одного шару з різними налаштуваннями прозорості, ви можете використовувати для копіювання всі видимі пікселі, що лежать на різних шарах. Для цього поставте галочку в чекбоксі Sample All Layers.

Нижче наведено простий приклад використання інструменту цьго інструменту.
За основу візьмемо цю картинку із метеликами

Далі за допомогою штампу поступово замальовуємо метеликів як описувалось вище

і в фіналі ми отримаємо подібну картинку.

Чекаємо кращі роботи в коментарях!

схоже за тегами

Коментарів 4

  1. Скажіть, будь ласка, а чи можна намалювати ще одного метелика за допомогою цього інструменту замість того, щоб їх замальовувати?

  2. iryna пише: Відповіcти

    дуже круто)

  3. Вероніка пише: Відповіcти

    дуже цікаво! дякую)

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers