is_реклам: adsphysicians.ru

пошук, категорії та ін. показати ▼

Ігри через Google Картинки

Ігри через Google Картинки
автор опубліковано

Google вирішила по-своєму відзначити 37-річчя виходу відомої гри Breakout для приставки Atari. Для цього вона впровадила її в свій пошук по зображеннях.

Щоб запустити гру, потрібно ввести в рядку пошуку Google Картинки запит "atari breakout" і натиснути enter. Після цього у вікні з'являються цеглинки, являють собою затоновані фотографії, які потрібно знищувати кулькою, що відбивається від вашого блоку в низу екрану.

Управління в Google-версії аркади здійснюється як за допомогою миші, так і за допомогою кнопок на клавіатурі. Під час кожного сеансу гри у гравця є п'ять спроб. Після провалу останньої гру доводиться починати заново. Грати можна як зі звуком, так і без нього.

Оригінальна версія Breakout була випущена в 1976 році. Авторами ідеї стали Нолан Бушнелл і Стів Брістоу. У створенні прототипу брали участь співзасновники компанії Apple Стів Джобс і Стів Возняк.

Спочатку Breakout вийшла лише на ігрових автоматах. Пізніше її адаптували і для інших платформ. У наступні роки Atari також випустила ускладнену версію гри, Super Breakout, а в 1996 році вийшла Breakout 2000, яка представляла собою тривимірну версію аркади. Вона з'явилася на консолі Atari Jaguar.

Breakout також послужила основою для популярної гри Arkanoid. Ця аркада, розроблена японською компанією Taito, вийшла на ігрових автоматах через 10 років після релізу проекту Atari. Пізніше вона була портована і на інші платформи.

схоже за тегами

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers