is_реклам:

пошук, категорії та ін. показати ▼

мотокрос у Чернівцях

мотокрос у Чернівцях
автор опубліковано

В Чернівцях 18-19 травня 2013р. прооходив чемпіонат світу з мотокросу на мотоциклах із колясками. Ця подія відбулася на місцевій трасі SUPERCROSS за участю 40 екіпажів. Як можна було дізнатись із газет, ці змагання внесені до міжнародного календаря світової федерації мотокросу і на буковині відбувся другий етап, всього ж етапів 14.

З свого боку хочеться сказати, що на змаганнях було дійсно на що подивитись, далі в пості буде коротка хронологія другого дня змагань, внизу ж поста наведено короткий фото-звіт. Але про все по порядку. Отже, приїхали ми на вулицю Руську, купили квитки, і пішли до пропускного пункту на мотокрос. Волонтери обміняли частину нашого квитка на наручний браслет, який дозволяв вільно перебувати на території. Враховуючи, що було два заїзди і між ними велика перерва, браслет дійсно був хорошим рішенням, адже між заїздами можна було кудись піти пообідати, і коли знову необхідно було зайти на трасу, на вході уже не було ніяких непорозумінь. Для всіх відвідувачів можна було обрати два оптимальних варіанти, де дивитись змагання: або іти у VIP-зону і додатково сплатити ще одну вартість квитка, або знайти собі місце на пагорбі біля найскладнішого трампліну. Також, був іще варіант ставати вздовж траси, але наскільки вони були вдалими нічого сказати не можу.

Перший фінальний заїзд

В 13:30 було дано старт першому фінальному заїзду. Глядачі із захватом спостерігали як спортсмени підкорюють черговий трамплін. Для нас було приємним бонусом, що неподалік стояли пару людей, які були справжніми фанатами цього виду спорту. Від них ми дізнались який номер яку країну представляє, хто як веде свою гру, і хто із ким змагається. Самий складний трамплін на трасі продемонстрував наскільки майстерним є кожен із екіпажів, одні здіймались в небо на кілька метрів, інші ж ледь виїзджали на нього. Від фанатів ми дізнались що основна боротьба буде відбуватись між 2, 3, та 6 номерами. Один із фанів був активним вболівальником 6 номера, і мені здається за період заїзду я дізнався про них більше ніж про всіх інших учасників заїзду разом узятих. Перший заїзд перемогли таки французи на своєму зеленому мотоциклі із 6 номером. Після цього було оголошено, що другий заїзд відбудеться о 16 годині. Виходячи із території можна було помітити як на машинах умільці продають різні декоративні фігурки мотоциклів.

Другий фінальний заїзд

Старт другому заїзду було дано із запланованим графіком. Але цього разу нам уже вдалось прошмигнути у VIP зону і спростерігати за дійством звідти. Основна відмінність між зонами, це те що VIP зона дозволяє знаходитись ближче до самої траси, наприклад біля одного із трамплінів є площадка яка дозволяє побачити екіпаж на відстані витянутої руки, або ж можна пройти на схил пагорба де також можна підтримати свого фаворита. Як на мене, другий заїзд був не настільки інтересним як перший. На мою думку головна причина це те, що спортсмени уже були частково виснажені після попереднього заїзду. Іншими ж причинами можна назвати те що трампліні у VIP зоні на наскількі видовішні як ті які де ми були під час першого заїзду.

Результати

За результатами першого та другого заїздів визначились переможці змагань. Отже, трійка лідерів другого етапу Чемпіонату світу з мотокросу на мотоциклах з колясками:

І місце - нідерландець Етьєн БАКС та латвієць Каспарс СТУПЕЛІС (екіпаж №2),
ІІ місце - французи Ніколас МУССЕТ та Валентин ГІРАУД (екіпаж №6),
ІІІ місце – бельгієць Бен АДРІАНСЕН та нідерландець Бен ван ден Богаа (екіпаж №3).

Фото-звіт
Інші цікаві фотографії можна переглянути тут:
18/05/2013 - Чемпіонат світу з мотокросу. Кваліфікація

схоже за тегами

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers