пошук, категорії та ін. показати ▼

Pinokio – лампа студії Pixar

Pinokio – лампа студії Pixar
автор опубліковано

В далекому 1986 відбулась прем'єра першого короткометражного анімаційного фільму новоствореною компанією PIXAR під назвою Luxo Jr. В ньому велика лампа спостерігає за грою малої лампи із м'ячем. В тім навіщо переказувати сюжет, якщо посилаючись на приказку краще один раз побачити ніж сім разів почути, тому нижче представлення ця відео робота:

Троє студентів-винахідників із Нової Зеландії Shanshan Zhou, Adam Ben-Dror і Joss Doggett створили аналог Luxo і в реалі його назва Pinokio. Лампа вміє взаємодіяти із людиною, відслідковувати обличча та звуки. От що у них вийшло:

Ось відео презентація Pinokio.

якщо відео не відображається ось посилання на Vimeо

Більше інформації можна дізнатись на сайті проекту http://www.pinokio-lamp.com/.

Як на мене пристрій дуже кумедний. Уявіть собі, Ви працюєте, пишите код, і стоїть от таке от чудо у Вас на столі. Ви набираєте на клавіатурі а воно спостерігає за процесом, чим викликатиме усмішку на Вашому обличчі. З свого боку бажаю успіху проекту, буду спостерігати, якщо буде щось цікаве обов'язково Ви про це дізнаєтесь на сторінках блогу. А що скажете про це Ви?

схоже за тегами

Коментарів 4

 1. Дуже мило)

 2. Таня пише: Відповіcти

  Треба нам на кафедру таку лампу – буде з ким поговорити) Згідно статті http://isblog.com.ua/2013-02_math_vs_lingua “…один із кращих способів вийти з тупика – це пояснити проблему приятелю. Майже завжди розв’язок виникає в Вашій голові посередині пояснення. Точно так само, як і при проблемах в реальному житті. Як тільки ми про них розповідаємо – все стає не таким складним, займає свої місця, і вирішення постає перед нами.”
  Отже, з такою лампочкою все стане легко і просто)

  • Ангелина пише:

   Це точно – Танюша. Прояснення – це наше все! А на кафедрі така штука була б дуже доречна)

 3. Yulya пише: Відповіcти

  очень классная:Ь)))

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers