пошук, категорії та ін. показати ▼

Ефект Диму (імли) засобами Photoshop

Ефект Диму (імли) засобами Photoshop
автор опубліковано

Даний пост розпочинає нову категорію на блозі. Photoshop - категорія в котрій будуть розміщені різні уроки або аспекти роботи із пакетом обробки графічних зображень програмою Photoshop. Отже починаємо, перший пост Вам розповість про те як створити імітацію диму у ваших роботах.

1. Ефект диму(імли) в Photoshop

Давайте спочатку створимо дим в якості фону. Цей ефект можна намалювати з допомогою фільтра «Хмари» (Clouds) і подальшого підфарбовування с допомогою накладання слоїв.
1.1. Створюємо новий документ розміром 600x500 px.
1.2. Заливаємо його чорним кольором.
1.3. Робимо новий порожній слой(англ. layer - так правильніше було б написати шар, пласт, але воно якось не звучить для передання ідеї, тому це свідома помилка) (Ctrl+Shift+N) і вибираємо його.
1.4. З допомогою інструмента «Овальне виділення» (Elliptical Marque Tool - гарячя клавіша M) виділіть овал в центрі малюнка, шириною (Width) 350 рх, висотою (Height) 250 рх і розтушовкою (Feather) 80 рх (ці параметри можна встановити вручну в панелі налаштувань інструменту вверху). Щоб овал малювався з точки куда показує курсор миші, зажміть Alt.
1.5. Теперь створюємо хмари всередині виділеної області: меню Фільтр>Рендеринг>Хмари (Filter>Render>Clouds). Хмари генерируются випадковим чином, тому, якщо вас не влаштовує те, що отрималось, відмініть дію фільтра (Ctrl+Z) і виконайте його знову (Ctrl+F), щоб намалювати нові хмари.
1.6. Створіть новий пустий слой (Ctrl+Shift+N), розташований више хмар, і виберіть його. Режим накладання (Blending Mode) для нового слоя встановіть як Перекриття (Overlay).

1.7. Теперь встановіть колір переднього плану (Foreground Color) як #06c2ff, а колір фону (Background Color) на #00ff7d.
З допомогою Градієнту (Gradient Tool – клавіша G), залийте верхній слой. Нажміть Ctrl+D, щоб зняти виділенння. Результат буде як на малюнку нижче:

2. Накладання тексту

Тепер долучимо якийсь текст на фоні диму. Зробіть надпис інструментом Горизонтальний текст (Horizontal Type Tool - T). Режим накладання (Blending Mode) для текстового слою встановіть на Перекриття (Overlay). І зображення вже буде виглядати так:

Відповідно Ви можете змінювати колір та розмір шрифту щоб надати йому більшої вишуканості.

А про те що можна зробити далі із цією заготовкою читайте в наступному пості..
Чекаємо Вас у наступному уроці. Свої відгуки Ви завжди можете написати в коментарях, і якщо у Вас щось не получилось, напишіть про це також, будемо раді допомогти.

схоже за тегами

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers