is_реклам:

пошук, категорії та ін. показати ▼

Абстрактні шпалери на робочий стіл

Абстрактні шпалери на робочий стіл
автор опубліковано

Кожен бачив абстрактні картинки котрі користувачі люблять ставити собі в якості фонового зображення на робочий стіл. Подібного роду картинку ми намалюємо в цьому уроці.

1. Створіть новий документ розміром 1280х1024 рх. Виберіть інструмент Градієнт (Gradient Tool), стиль - лінійний. Виберіть два схожих помаранчевих кольори і зробіть заливку зверху вниз.

2. Створіть новий шар (Create New Layer), виберіть Інструмент Полігональне Ласо (Polygonal Lasso Tool) і зробіть трикутне виділення, як показано нижче. Виберіть інструмент Кисть (Brush Tool) розміром 300 пікселів з м'якими краями. Обмалюйте одну із сторін трикутного виділення. Встановіть Режим накладення - Перекриття (Blending Mode - Overlay).

3. Створіть новий шар (Create New Layer) і створіть ще одне трикутне виділення у верхній частині полотна. Обрисуйте сторону чорним кольором. Можете використовувати кисть, як у минулому кроці, але я використовував градієнтну заливку. Встановіть Режим накладення - Перекриття (Blending Mode - Overlay) і Непрозорість - 34%

4. Створіть новий шар, виберіть інструмент Перо (Pen Tool) і намалюйте контур, як показано нижче. Замкніть контур за межами полотна. Клацніть правою кнопкою на ньому і виберіть Утворити виділену область (Make Selection).

5.Виберіть інструмент Градієнт (Gradient Tool) і зробіть заливку від білого до прозорого. Встановіть Режим накладення - Перекриття (Blending Mode - Overlay).

6.Створіть новий шар (Create New Layer) і намалюйте ще один контур. Замкніть його і утворіть виділення (Ctrl + Enter).

7. Виберіть великий пензель розміром 300 пікселів з м'якими краями і обрисуйте верхню частину чорним кольором. Не прибирайте виділення поки.

8.Створіть новий шар (Create New Layer), виберіть будь-який інструмент виділення і натисніть 10 разів на клавішу стрілки вниз. Виділення опуститься вниз. При переміщенні виділення обов'язково повинен бути активний один з інструментів виділення, інакше Ви будете пересувати вміст шару. Так як ми створили новий шар, і він не має вмісту, то при пересуванні Вам буде видана помилка. Інвертуйте виділення (Select - Inverse), виберіть м'який пензель розміром 300 пікселів і обрисуйте чорним кольором нижню частину.

9.Створіть новий шар. Інвертуйте виділення ще раз (Select - Inverse). На цей раз обрисуйте край виділення білим кольором.

10.Створіть новий шар. Виберіть інструмент Градієнт (Gradient Tool), від білого до прозорого, стиль - радіальний. У верхній частині полотна додайте світлих пляма за допомогою градієнтної заливки. Встановіть Режим накладення - Перекриття (Blending Mode - Overlay).

11. Створіть новий шар і залийте його помаранчевим кольором (наприклад #fdc02d). Встановіть Режим накладення - Кольоровість (Blending Mode - Color) і Непрозорість - 55%.
12.Створіть новий шар і створіть виділення, як показано нижче.

13. Зробіть заливку лінійним градієнтом від білого до прозорого зліва направо. От в принципі і все.. можна погратись із режимами накладання. Фінальне зображення у мене получилось.

схоже за тегами

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers