is_реклам:

пошук, категорії та ін. показати ▼

Gus Gus Full Performance live at the KEX Hostel

Gus Gus Full Performance live at the KEX Hostel
автор опубліковано

У даному пості продемонстрована чудова відео робота гурту Gus Gus зроблена в хостелі KEX, що у Рейк'явіку (Ісландія) записана близько року назад.

Сам гурт створили 1995 року режисери-кліпмейкери Сіґґі К'яртанссона (Sigurður Kjartansson) та Стефана Арні Торґейрссона (Stefán Árni Þorgeirsson). Окрім них до складу гурту ввійшли вокалісти Маґнус Йонссон (Magnús Jónsson), Деніел Аґуст Гаралдссон (Daníel Ágúst Haraldsson) та Гафдіс Гулд Трастардоттір (Hafdís Huld Þrastardóttir), а також менеджер колективу Балдур Стефанссон (Baldur Stefánsson). Трохи згодом приєдналися відомі в Рейк'явіку діджеї Герб Леґовітц (псевдонім Маґнуса Ґудмундссона (Magnús Guðmundsson)) та Біґґі Торарінссон (псевдонім Біґґі Вейра (Biggi Veira)).

Назва гурту пов'язана з фільмом Райнера Вернера Фассбіндера «Страх з'їдає душу» — у фільмі жінка готує коханцеві кус-кус, що її вимовою звучить як gus gus.

Офіційний сайт гурту gusgus.grapewire.net, там можна переглянути інші відео та більш детально ознайомитись із їхньою творчістю.

Приємного перегляду

Gus Gus - Full Performance

Gus Gus - Selfoss

Gus Gus - Over

схоже за тегами

1 коментар

  1. В “Арірані” кус-кус – це казинаки в корейському викоанні)

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers