is_реклам:

пошук, категорії та ін. показати ▼

Програмісту (гра)

Програмісту (гра)
автор опубліковано

Light bot - гра розроблена компанією Armor Games, буде досить цікавою для тих хто хоче вдосконалити, або закріпити свої навики та уміння створювати якісні алгоритми та володіння функціями. Ось для прикладу кілька скріншотів, щоб швидко ввійти в суть справи:

Гра складається із 12 рівнів, щоб перейти із рівня на рівень необхідно перевести всі клітинки із синього стану в жовтий, за допомогою команд та клітинок головної програми і двох функцій, що знаходяться праворуч. Починається все просто, але ближче до кінцевого рівня, розуміння використання функцій пізнається на ура(див. скріншоти вище). Думаю досить читати, пора грати. Будь-ласка, не полініться і запишіть свій результат у вигляді коментаря до поста, всім буде цікаво буде цікаво побачити рейтингову таблицю учасників. Дякую, це все.

відкрити гру у новій вкладці

 

схоже за тегами

Коментарів 8

 1. Кристина пише: Відповіcти

  202-команди.
  Крото!Мне понравилось)

  • dnister.lark пише:

   Я умудрився за 191 команду

 2. Валентин пише: Відповіcти

  +100 классно)!

 3. titanka пише: Відповіcти

  в нас в школі була гра типу цієї, але звісно, шо простіше, Кенгуру звалося. Так там моя запрограмована піраміда і не вийшла…. Але спогади все одно приємні)))

 4. 169 )
  На третьем скриншоте можно поворот из второй функции перенести в первую и сэкономить четыре операции. После этого можно еще оптимизировать. В главной заменить последние четыре операции на первую функцию. А, чтоб она сработала, во второй лишнюю лампочку воткнуть. (место освободится после переноса поворота)
  Забавная игрушка.

 5. Ще є класний сервіс http://www.codingame.com, тут багато ігр – кожне вирішення гри – правильно написана програма, на вибір є безліч мов (Python, C/C++, Java, C#…..)

  • dnister.lark пише:

   Треба буде спробувати, якщо сподобається, то обов’язково напишу відповідний пост.

   Дякую за ресурс

 6. Gladiolae пише: Відповіcти

  193) класно, сподобалось)

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers