is_реклам:

пошук, категорії та ін. показати ▼

Лійка на поясі або корок-муфта

Лійка на поясі або корок-муфта
автор опубліковано

Інколи виникає ситуація коли необхідно перелити щось із однієї посудини в іншу, особливо із однієї пластикової пляшки в іншу. Дуже актуально в цю спекотну пору року, при чому не має різниці чи ви заядлий дачник, чи любитель ходити у походи з ночівлею, чи ваш варіант :). І подальша ваша майстерність зусереджується на тому як вміло ви вмієте попадати у горловину пляшки. Або ж деколи виникає потреба наповнити пляшку рідиною, а сандартної лійки під рукою не знаходиться або шкода. Бо замість води чи компоту треба залити хімічний розчин міндобрива, пральну рідину чи щось інше та агресивніше.Тут вже листок цупкого паперу не допоможе, бо і розільєтся багато та й працювати прийдеться в гумових рукавичках, яких в той час саме і нема. Але вихід є. Рекомендую зробити наступий пристрій, який допоможе вам у багатьох ситуаціях. Суть ноу-хау полягає у тому щоб зробити сполучник для пляшки і лійки, адже лійку можна зробити легким махом ножа, і пляшка різко перетворюється в лійку, як саме зробити сполучник, читайте далі.

1. Беремо 2 будь які корки які вам сподобались.

2. Робимо дірки у верхній частині, не обовозково такого великого розміру як на картинці.

3. Зєднуємо кришки тією стороною, у якій ми щойно робили дірки. Тут нам на допомогу можуть прийти різного роду запальнички, клеї, суміші які реагують з пластиком, розплявляючи його, щоб можна було з'єднати корки.

4. Для надійності з'єднання обмотуємо кoрки клейкою стрічкою, або чимось іншим, щоб забезпечити надійність з'єднання

5. Виріб готовий. На рисунку 5 можна побачити процес використання. Закручуємо одну частину виробу на лійку, другу на пляшку. I отримуємо лійку з горлишком тієї величини яку ви зробили в кроці 2.

6. якщо у вас під рукою є ножиці, або ви майстерськи володієте ножем, тоді ви можете зробити навіть тримач у лійці, подібно тому як на рисунку 6.

Краще використовувати корки з плекатою поверхнею, але це не важливо, а важливо щоб в середині корка була не прокладка а виступ-обідoк. При закручуванні він герметизує різбу та не дає можливості просочуватись крізь неї рідині.Отвір в корку робиться до цього обідка. Корки з'єднують різьбою на зовні за допомогою:скотча, ізоленти, смужки целофанового пакету ( чим тоньший, тим щільніше обмотка), стиснувши їх та щільно обмотавши. Зрізати пляшку під лійку бажано під кутом до прдольної осі, залишиться ручка яку, для зручності, можно відігнути. Пристрій легко зробити в любих умовах, матеріалу повно на узбіччях доріг, лісових галявинах, на березі водойми, в полі.

схоже за тегами

Коментарів 2

  1. А можна просто скористатися палочкою чи трубочкою, як то роблять хіміки, води буде литсия в пляшку без лійки

    • dnister.lark пише:

      Цікаве зауваження, але польові умови це Вам не лабораторія хіміків, і навіть не гараж, якщо із палочкою можна іще щось придумати, але прийдеться повозитись багацько часу, що не є комфортно, то на рахунок трубочки це інколи буває на грані фантаститики, в нас час легше знайти пусту пляшку від мінерелки ніж трубку підходячого діаметру

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers