is_реклам:

пошук, категорії та ін. показати ▼

збереження паролів із Google Chrome

збереження паролів із Google Chrome
автор опубліковано

Зручність браузеру від Google думаю ніким не заперечується. Особливо його функції синхронізації, із збереженням посилань, тем, додатків, та всього іншого. Так ось, мені необхідно було зробити резервну копію збережених користувачем паролей для цього браузеру. І тут я натрапив на підводний камінь, адже функції експорту паролей не передбачено, подивитись будь-ласка, зберегти не можна. Вирішенню проблеми допомогла досить маленька і проста утиліта ChromePass.

Це невелика утиліта для відновлення паролів, що дозволяє переглядати імена користувачів та паролі, що зберігаються в Google Chrome. Для кожного збереженого пароля, відображається наступна інформація: адреса URL, ім'я користувача, пароль та дату створення. Також Ви можете вибрати один або декілька елементів, а потім зберегти їх у форматі текст/HTML/XML або копіювати інформацію в буфер обміну.

ChromePass не вимагає встановлення або додаткових DLL. Для того, щоб почати використовувати утиліту, просто запустіть файл на виконання - ChromePass.exe Після запуску цього в головному вікні будуть показані всі паролі, які в даний час зберігаються в браузері Google Chrome.

Додатковим приємним моментом роботи є те що починаючи з версії 1.05, Ви також можете прочитати паролі, що зберігаються у веб-браузері Chrome від зовнішнього профілю у вашій операційній системі або іншого зовнішнього жорсткого диска (наприклад: від мертвої системи, яка не може завантажуватися більше).

Також утиліта підтримує роботу із командним рядком, про це більш детально можна дізнатись із документації.

ChromePass є безкоштовною утилітою, тому ви можете її завантажити прямо зараз за наступним посиланням клацнувши по коробці

Завантажити

схоже за тегами

Коментарів 8

 1. isBlog пише: Відповіcти

  Свого часу дана програма мені дуже допомогла.

 2. таяар пише: Відповіcти

  КЛАС))))) Дякую за прогу

 3. Ось цікаве розширення для Google Chrome, яке дозволяє викачувати відео та музику із ВКонтакті, Youtube, Vimeo

  http://ru.savefrom.net/user.php?helper=chrome

 4. Alexander пише: Відповіcти

  Программа конечно полезная, но не для тех у кого, как и у меня, все пароли в голове. браузерам не доверяю.)

  • dnister.lark пише:

   Ето хорошо. Но когда например нужно кому то починить комп. Перед установкой новой винди сохранить пароли юзера самое оно. Не каждий юзер помнит все свои пароли.

  • Alexander пише:

   для этого есть листочки и бумажки с ручками!) но вот за это реальный респект! никогда не думал с этой точки зрения.

  • Ангелина пише:

   Олександр, а де Ви тримаєте ці листочки?

  • dnister.lark пише:

   Листочки певне лишаються напам’ять горе користовачам, щоб вони могли зайти на свої сайти, зазвичай це соціальні мережі: контакти, однокласники, тощо.

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers