is_реклам:

пошук, категорії та ін. показати ▼

Назар

Назар
автор опубліковано

Назар – це дуже кумедний, особливий хлопець. Торгівельний центр Майдан вітає Вас своїм неофіційним символом – це морозиво на першому поверсі. Я думаю, Майдан скоро буде називатися «У Назара». Якщо Ви ще ніколи не куштували божественних молочних шейків у Назара з міксом найрізноманітніших сиропів – Ви багато втратили. Хутчіш до Назара! А якщо ще ніколи і не їли найкращого в Чернівцях морозива – відрию секрет: Ice-Cream Mashine у нього особлива.

Морозиво з шоколадом, фруктовими поливками, горішками, і це все в одній креманочці або ріжку – великі і смачні порції… Також кава, яка там Coffe-Mashine! І не одна, натуральні зерна… Мільйон чайків. Обслуговування на вищому рівні. У Назара три вищі освіти, пов’язані, звичайно, із морозивом.

Коротше – біжіть одразу у Майдан. Перший поверх. Ліфт провели спеціально до Ice-Cream машини, якщо Ви випадково заблукали – скористайтесь ним.

Про знайомство з Назаром не пошкодуєте ніколи. Він покаже Вам прикраси, зроблені своїми руками, може навіть їх подарує (велика подяка і привіт магазину Монпасьє). Поки ми брали у Назара інерв’ю, він миттю зробив червоного з хрестом павучка і сережки-вишеньки. Ці сережки тепер прикрашають виставку-продаж магазину Монпасьє. Ну і всі брошки і намиста, які ви побачити у продавщиць на першому поверсі (привіт Тані), також справа рук Назара. Ми з Назаром постійно ділимось секретами хенд-мейд. Також він першим відвідав мій майстерклас про те як зробити Брошку-квітку для сукні.

Назар якісно до своєї роботи, ось кілька світлин процесу роботи:

Ось роботи які він зробив під час інтерв'ю:

схоже за тегами

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers