is_реклам:

пошук, категорії та ін. показати ▼

IE6 and IE7 vs Time

IE6 and IE7 vs Time
автор опубліковано

Представлення сайта у різних браузерах є проблемою з якою боряться верстальщики по всьому світі. Якщо в сучасних браузерах із цим можна ще якось миритись, і швидко виправляти помилки, то під старими їх аналогами, це доходить до катастроф, особливо якщо це стосується Іnternet Explorer, поділіться думкою в коментарях, якщо Ви не згідні.

Так от, не пройшло і півтора року з моменту як компанія Microsoft почала закликати користувачів відмовитись від 6 версії IE, для цих цілей було навіть запущено спеціальних ресурс, який демонструє ринкову долю цього браузера.

Як можна побачити, доля браузера якому уже більше 10 років, іще міцно тримається в деяких країнах, зокрема на сьогоднішній день в Китаї більше 22 відсотків користувачів користуються ним.

Також фраза типу "Internet Explorer - браузер для скачування інших браузерів", певне назавжди закріпилась за ІЕ.

Так от до чого я це веду. Прийшла доля і 7 explorera. Якщо Microsoft сам закликає відмовитись від 6 ІЕ, то для 7-ки протест проявив уже бізнес. Власники Австралійського інтернет-магазину Kogan почали обкладати додатковим комісіями тих користувачів, які спробували відвідати магазин з допомогою сьомої версії іе.

Своє рішення Kogan пояснює тим, що на забезпечення сумісності із застарілими браузерами Microsoft необхідно затрачати додатковий час та гроші. Як сказав засновник та виконавчий директор веб-магазина Руслан Коган, світова ІТ-галузь може з'єкономити «мільйони доларів», відмовившись від підтримки старих браузерів.

Податок для користувачів IE7 на сайті Kogan складає 6,8%. Цифра отримана із розрахунку 0,1% за кажний місяць з моменту появи веб-браузера на ринку в 2006 році.

При відвідуванні магазина Kogan з допомогою Internet Explorer 7 користувачам показується попередження про додаткову комісію. Їм також пропонується уникнути зайвих затрат, встановивши нову версію IE або інший браузер — Chrome, Firefox, Safari либо Opera.

Отож, висновок може бути наступним, ідентичне відображення ресурсу в старих браузерах це діло благородне, і підкреслює лише профісіоналізм людини яка займається верстокю сайту, але вартість роботи може значно зрости, що не бажане в бізнесі, тому з часом підтримка іе6 та іе7 стане більше хоббі чим строгою умовою виконання тз, або проявою своєї кваліфікації, для того щоб замовник заказав виконнання проекту саме Вам.

схоже за тегами

1 коментар

  1. В jQuery 2.0 не буде підтримки IE 6/7/8. Вихід планується на початок 2013 року, одразу ж після версії 1.9.

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers