is_реклам: Не помнят туроператоры, когда повышались в агентстве на автобусные туры в Польшу цены.

пошук, категорії та ін. показати ▼

Скрипка + Dubstep = Lindsey Stirling

Скрипка + Dubstep = Lindsey Stirling
автор опубліковано

Дивлячись підпису про новинки музики які зявились, побачив обложку кліпу на якій була зображена скрипачка на фоні криги. Подивився, сподобалось, рекомендую тепер вам. Як виявилось то був кліп скрипачки Lindsey Stirling, а саме Crystallize знятий цього року. Як потім дізнався, ця скрипачка у свої творах намагається поєднати сучасну музику із класикою, що в поєднанні дає чудові враження, а екранізація кліпів відбувається в основному десь на природі в простих буденних місцях.

Ось витяг із її біографії взятий із wiki :

Ліндсі Стірлінг (англ. Lindsey Stirling, нар. 21 Вер. 1986) американська скрипачка, сценічний артист і композитор, а також танцюрист. У 2010 брала участь в America's Got Talent (п'ятий сезон).

Брала участь в безлічі змагань і відома широким спектром виконуваних жанрів, основними з яких є кантрі і хіп-​​хоп (зазвичай нехарактерні для скрипки). Вона грала в клубах Лас Вегаса, перервах матчів NBA і концертних майданчиках по всій країні. Також співпрацювала з місцевими музичними діячами та талантами - Шон Кінгстон, Донні Осмонд, Аллан Джексон, Шон Баррауес і Бентон Пол.

У 23 роки стала фіналістом в America's Got Talent, де прославилася як хіп-​​хоп-скрипачка. Після її виступу Шерон Осборн сказала: «Вау, ми любимо тебе, Ліндсі!» А Пірс Морган назвав її виступ «Electrifying!» (Електризується, чудовим). ...

Ось кліп який я бачив взятий з Youtube:

Lindsey Stirling = Crystallize ~ 2012

також може бути цікавим наступне відео

Lindsey Stirling = On the Floor Take Three

і звіснож ось посиллання на Lindsey_Stirling канал в YouTube, та на сайт скрипачки

схоже за тегами

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers