is_реклам: Я купила платье вот в этом магазине

пошук, категорії та ін. показати ▼

Брошка-квітка — прикраса своїми руками

Брошка-квітка — прикраса своїми руками
автор опубліковано

Брошки, заколки, прикраси на будь-який смак, будь-якого кольору. Аксесуарів ніколи не буває забагато. Без прикрас ти не можеш бути ніколи. Найкращий подарунок для коханої, навіть на першому побаченні. Натякніть їй, що вона красуня. Брошка робиться зі стрічки, розмір/колір — на Ваш смак. Прикраси, бісер, коштовне каміння, кришталь, перлинки чи кумедні тичинки нададуть особливого вигляду.

На задній частині брошки — зажим і шпилька. Її можна носити до блузки, піджака, сукні; приколоти на обруч, прикрасити волосся... варіантів безліч.

Прикраса може робитися у Вашій присутності, з радістю поділюся секретами. Тривалість 1 година.

Першим відвідав мій майстерклас Назар - про нього окремий пост, обіцяю :) Майстер-клас проводився в Майдані біля Ice-Cream Mashine. Назар захопився і за годину брошка була готова. Всі дамочки із сусідніх магазинів тільки охали і ахали, ах, який Назар, яка брошка. Всі сподівались, що брошка дістанеться їм. Чесно - я теж. Але Назар одразу ж побіг на побачення (перше:), щоб подарувати це дівчині. Не знаю чи вона повірила, що він зробив це сам. Але завсігдатаї Майдану знайють скільки біжутерії Назар робить під час роботи.

Між іншим ідея провести майстер-клас Назарова, щойно побачивши на мені брошку (рожево-зелену), він одразу ж заявив, що зараз зробить сам. Брошка, зроблена разом з Назаром - червона із золотим.

схоже за тегами

1 коментар

  1. Рита Быковская пише: Відповіcти

    суперская поробую такую сделать

Залишити коментар:

UA TOP Bloggers